Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2775
Назва: Організаційне забезпечення реструктуризації промислових підприємств.
Автори: Македон, В.В.
Валіков, В.П.
Бондар, В.П.
Ключові слова: підприємство, реструктуризація, концепції реструктуризації, стратегія, планування ресурсів, зовнішнє середовище, організаційно-економічний стан.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 1;(22)
Короткий огляд (реферат): Визначено складові організаційного забезпечення реструктуризації промислових підприємств, які мають гарантувати стратегічну стійкість в умовах нестійкого зовнішнього середовища. Доведено, що реструктуризація підприємства може здійснюватися за еволюційним, превентивним або кризовим напрямом, які забезпечують повернення або утримання підприємства в статусі економічно стабільного. Запропоновано класифікацію видів реструктуризації за рядом організаційно-економічних ознак, які визначають спектр управлінських можливостей менеджменту підприємства у напрямі трансформацій та стратегічних змін діяльності. Визначено концепції реструктуризації підприємств за факторами причин, напрямів і видів перетворень.
Опис: Протягом останніх років спостерігається прискорення темпів змін світового ринку, що проявляється в появі таких факторів, які чинять суттєвий вплив на промислові підприємства: глобалізація, що приводить до посилення конкуренції на світовому ринку, інтенсивний розвиток інформаційних технологій, розвиток науково-технічного прогресу, зростання значущості нематеріальних ресурсів виробництва, що проявляється в розвитку людського капіталу, соціалізації економічних і управлінських відносин, підвищення вимог споживачів до якості товарів і послуг. Саме тому основною умовою функціонування промислових підприємств стає їх здатність своєчасно пристосовуватися до змін, що відбуваються у зовнішньому середовищі. Вирішення цієї проблеми – це не лише підвищення результатів поточної діяльності промислових підприємств, але і створення основи для перманентного зростання їх конкурентоспроможності і забезпечення високих темпів розвитку. Саме тому дійовим інструментом адаптації підприємств до таких умов господарювання стає реструктуризація.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2775
Розташовується у зібраннях:Європейський вектор економічного розвитку

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6.pdf519.12 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.