Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/463
Назва: ЕФЕКТИВНІСТЬ ЗАЛУЧЕННЯ ГРОШОВИХ КОШТІВ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИМ КЛІМАТОМ В ЕКОНОМІЦІ УКРАЇНИ
Автори: Вакулич, Марія Михайлівна
Вареник, Вікторія Миколаївна
Ключові слова: грошові кошти, управління, інвестиційний клімат, макрорівень
Дата публікації: 13-гру-2013
Видавництво: Видавничий дім "ІНЖЕК"
Серія/номер: Механізми фінансового управління на макрорівні;
Короткий огляд (реферат): Створити умови для динамічного, збалансованого соціально-економічного розвитку України можливо шляхом нарощування обсягів інвестиційних ресурсів, удосконалення структури інвестиційних джерел та оптимізації напрямків їх вкладання. Стабільне економічне зростання, в умовах якісних науково-технологічних зрушень, посилення міжнародної взаємодії в інвестиційному середовищі, формування нових стратегій розвитку держав-лідерів, які ґрунтуються на реалізації глобальних інвестиційних переваг, досягаються у результаті постійної технологічної модернізації національних економік завдяки притоку капіталу. Значна частина держав світу створюють сприятливі умови для надходження іноземних інвестицій та сприяють їх розміщенню відповідно до стратегічних пріоритетів розвитку. У роботі описано можливості управління грошовими потоками на макрорівні для залучення іноземного інвестування в контексті покращення стану національної економіки та формування сприятливого інвестиційного клімату.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/463
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткуванняУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.