Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/994
Назва: Адаптація України до вимог ЄС: досвід країн Балтії
Автори: Щедрова, Галина Петрівна
Ключові слова: Європейський Союз, Копенгагенські критерії, євроінтеграція, Європейська комісія, зовнішня політика держави.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Політикус. Науковий журнал
Бібліографічний опис: Формування підґрунтя для реалізації євроінтеграційних прагнень будь-якої країни-претендента на вступ до Європейського Союзу не відбувається хаотично і завжди підпорядковане певній логіці. Йдеться передусім про основоположні принципи Копенгагенських критеріїв, схвалених на засіданні Європейської Ради у Копенгагені у червні 1993 р. [8]. І якщо кожна країна-кандидат є унікальною за специфікою свого розвитку та потенціалу, то критерії відповідності універсальні для всіх. Саме тому шлях до ЄС характеризується певними особливостями та різною тривалістю для кожної європейської держави. Україна, не маючи достатньо сталої демократичної традиції, отримує можливість як дослідити досвід молодих демократій, так і запозичити ті його аспекти, що стосуються успішної адаптації країни до вимог євроінтеграції.
Короткий огляд (реферат): Розкриті проблеми адаптації України до вимог Європейського Союзу, зокрема умов Копенгагенських критеріїв, можливості використання відповідного досвіду країн Балтії. Проаналізовано перебіг процесу євроінтеграції в Латвії, Литві, Естонії та Україні. Визначено спільні та відмінні риси етапів євроінтеграції, їхні передумови та причини. Сформульовано рекомендації щодо подальшого зближення України з ЄС.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/994
ISSN: 2414-9616
Розташовується у зібраннях:Кафедра політології та міжнародних відносин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Адаптація України до умов ЄС - досвід країн Балтії.doc106 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.