Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1075
Назва: НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ТУРИЗМУ: ПРОЛЕГОМЕНИ ПІДГОТОВКИ ПІДРУЧНИКА
Автори: Тарнопольський, Олег Борисович
Ключові слова: підручник з англійської мови, майбутні менеджери туризму, пролегомени підготовки підручника, цілі, зміст та методика навчання.
Дата публікації: 2016
Видавництво: Вісник №141
Серія/номер: Педагогічні науки;№ 141
Короткий огляд (реферат): У статті розглядаються базові теоретичні положення, на основі яких можливо розробити ефективний підручник з англійської мови для майбутніх менеджерів туризму. Аналізуються цілі навчання, які мають бути покладені в основу створення підручника, ті навички та вмінні, які повинні бути сформованими та розвинутими у студентів, методика навчання, на якій ці розвиток та формування мають базуватися. Висунуті положення щодо цілей, змісту та методики навчання інтерпретуються як пролегомени підготовки самого підручника.
Опис: У статті розглядаються базові теоретичні положення, на основі яких можливо розробити ефективний підручник з англійської мови для майбутніх менеджерів туризму. Аналізуються цілі навчання, які мають бути покладені в основу створення підручника, ті навички та вмінні, які повинні бути сформованими та розвинутими у студентів, методика навчання, на якій ці розвиток та формування мають базуватися. Висунуті положення щодо цілей, змісту та методики навчання інтерпретуються як пролегомени підготовки самого підручника.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1075
ISSN: 2518-7465
Розташовується у зібраннях:Кафедра прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
47.pdf387.31 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.