Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1109
Назва: 1. Громадянське суспільство в сучасній Україні: специфіка становлення, тенденції розвитку Монографія. – К.: Парламентське вид-во, 2006. – 412с.
Автори: Щедрова, Галина Петрівна
Рудич, Фелікс Михайлович
Зеленько, Галина Іванівна
Ключові слова: громадянське суспільство,правова держава. політичні інститути, політичні процеси
Дата публікації: 2006
Видавництво: Парламентське видавництво
Короткий огляд (реферат): Проблеми громадянського суспільства розглядаються в різних аспектах в роботах українських вчених В. Баркова, Ф.Рудича, В. Денисенка, О. Крюкова, Г. Щедрової та інших [11]; зарубіжних – Х. Саймона, П. Самюеля, C. Хантінгтона та деяких інших. Громадянське суспільство в контексті розвитку сучасної демократії розглядається у дослідженнях А. Карася, М. Кравчука, М. Козюбри, А. Крижановського, В. Кременя, Ю.Оборотова, П. Рабіновича, В.Ткаченка, О. Токовенка, О. Скрипнюк, В. Степаненка [7, 12]. Як система громадських організацій, профспілок, церкви та релігії – в публікаціях та монографіях Т. Ковальчук, В.Кравчук, В. Полохало, В. Сіренко, В. Тимошенко та ін. [2, 3, 10]. Поняття “громадянське суспільство” склалося не відразу, зміст його формувався та збагачувався поступово. Процес формування громадянського суспільства у юридичній науці умовно поділяють на певні етапи. В основу такого поділу покладено співвідношення громадянського суспільства і держави та визначення місця названого вище суспільства у загальній структурі людського суспільства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1109
Розташовується у зібраннях:Кафедра політології та міжнародних відносин

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Документ Microsoft Word.doc54 kBMicrosoft WordПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.