Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1690
Назва: Англійська мова професійного спрямування Інтелектуальна власність
Автори: Вуколова, Катерина Володимирівна
Черняк, Наталія Олександрівна
Ключові слова: Інтелектуальна власність
Дата публікації: 2018
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Короткий огляд (реферат): Метою навчального посібника є формування та розвиток у студентів усіх спеціальностей англомовної комунікативної компетенції за темою «Інтелектуальна власність». Посібник складається з двох частин. У першій частині подано автентичні тексти за темою «Інтелектуальна власність», завдання до текстів як для самостійної, так і для парної та групової роботи. Друга частина посібника містить тестові завдання, призначені для перевірки граматичного та лексичного матеріалу, а також для розвитку загальної мовленнєвої компетенції студентів. Посібник може бути використаний для навчання професійно-орієнтованої англійської мови майбутніх юристів, економістів, маркетологів, прикладних лінгвістів, а також спеціалістів інших гуманітарних і технічних спеціальностей, професійна діяльність яких може бути пов’язана з розв’язанням питань щодо інтелектуальної власності.
Опис: Цей посібник є частиною навчального комплексу, призначеного для вивчення англійської мови студентами усіх спеціальностей. Інтелектуальна власність являє собою один з найбільш значущих інститутів і разом з тим є досить гострою проблемою сучасного світового суспільного розвитку у зв’язку з високим рівнем незаконного використання охоронюваних правом результатів інтелектуальної людської діяльності. Крім того. право інтелектуальної власності має ряд істотних особливостей: застосування не тільки норм національного права, але й норм міжнародного права. Таким чином, всебічний аналіз «інтелектуальної власності» вимагає знань і володіння необхідною міжнародною термінологією, яка дозволить розібратися в непростих юридичних питаннях авторського права, патентного права, суміжного права та ін., а також професійно викладати і відстоювати англійською мовою свою позицію з питань захисту прав інтелектуальної власності. Посібник складається з 2 частин: банку текстів і блоку тестів у межах теми «Інтелектуальна власність», зміст яких відображає традиційні інститути права інтелектуальної власності. У посібнику наведено автентичні англомовні тексти з галузі захисту прав інтелектуальної власності, які є основними комунікативно-дидактичними одиницями навчальної діяльності.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/1690
ISBN: 978-966-434-404-0
Розташовується у зібраннях:Кафедра прикладної лінгвістики та методики навчання іноземних мов

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Вуколова_Черняк_макет_Інтелектуальна власність.pdf1.06 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.