Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/178
Назва: Банківська система
Автори: Болгар, Тетяна Миколаївна
Кузнецова, Світлана Анатоліївна
Пестовська, Зоя Станіславівна
Ключові слова: банківська система
банківські послуги
банківські операції
комерційні банки
Дата публікації: 2014
Видавництво: Центр учбової літератури
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник спрямований на формування необхідних теоретичних знань і набуття практичних навичок з дисципліни «Банківська система». Розкрито концептуальні основи побудови банківської системи України та зарубіжних країн, висвітлено питання організації та проведення активних та пасивних операцій банків, надання послуг; методологія проведення статистичного та фінансового аналізу діяльності комерційних банків; наведено механізм державного регулювання банківської діяльності, фінансового моніторингу та забезпечення фінансової безпеки банків. Призначений для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за освітньо-професійною програмою бакалавра зі спеціальності 6.030508 «Фінанси і кредит».
Опис: Банківська система : навч. посіб. / С.А. Кузнецова, Т.М. Болгар, З.С. Пестовська; за ред. С.А. Кузнецової. – К. : ЦУЛ, 2014. – 400 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/178
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Навч посібник Банк. система 2014.pdf3.65 MBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.