Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/193
Назва: МОНІТОРИНГ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ
Автори: Вакулич, Марія Михайлівна
Ключові слова: інвестиційний клімат, моніторинг, управління, система
Дата публікації: 21-лют-2014
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля "Економічний нобелівський вісник"
Бібліографічний опис: Сучасній світовій економіці притаманні перш за все зростання уваги до питань ефектив¬ності ведення бізнесу в умовах глоба¬лізації фінансових ринків, лібералізації руху капіталу. Одним із домінуючих елементів розвитку України в сучасних умовах є інвестиції. Характер інвестиційних процесів, їх інтенсивність та результативність, а також управління ними залежать від інвестиційного клімату, що сформувався в державі. Крім того, глобалізаційні процеси впливають на взаємовідносини між суб’єктами і вимагають від них якісно нових управлінських підходів. Адже, сучасний розвиток економіки пов’язаний з прискоренням інформаційних процесів, необхідністю отримувати відповідні дані в найкоротший термін. Суспільство увійшло в інформаційну епоху, що потребує прийняття нестандартних рішень та використання нових підходів до управління як економікою в цілому, так і діяльністю окремих суб’єктів ведення бізнесу. Сучасні стратегії розвитку економіки України мають формуватися з урахуванням використання моніторингу в системі управління інвестиційним кліматом. За таких умов зростає роль моніторингу як системи, що може забезпечити гармонійне поєднання вимог усіх учасників економіко-правових відносин, які ініціюють виконання визначеної стратегії розвитку економіки. В Україні існує гостра необхідність формування дієвих механізмів залучення держави до системи міжнародного поділу праці, що передбачає наукове обґрунтування теоретичних засад та практичних рекомендацій з відповідної проблематики. Ці механізми повинні забезпечувати стале економічне зростання на основі максимального використання внутрішніх можливостей кожної території, врахування її специфіки та раціонального поєднання загальнодержавних пріоритетів з інтересами держави. Інструментом такого аналізу є інвестиційний моніторинг.
Серія/номер: ;№ 1 (7)
Короткий огляд (реферат): У статті розглядаються теоретичні аспекти моніторингу з метою підвищення ефективності системи управління інвестиційним кліматом в економіці України. Запропоновано проведення моніторингу стану інвестиційного клімату в економіці України, що представлене індексною та факторною моделями. Впровадження системи моніторингу сприятиме забезпеченню комплексного характеру її функціонування в економіці України.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/193
ISSN: 2312-7600
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
МОНІТОРИНГ ІНВЕСТИЦІЙНОГО КЛІМАТУ ЕКОНОМІКИ УКРАЇНИ.pdf489.17 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.