Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2233
Назва: Удосконалення управління промисловими підприємствами на основі стратегій інноваційного розвитку.
Автори: Македон, В.В.
Валіков, В.П.
Федьора, С.С.
Ключові слова: інноваційна орієнтація, промислове підприємство, класифікація стратегій, стратегія інноваційного розвитку, менеджмент підприємства, процесні елементи.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 1;(26)
Короткий огляд (реферат): Досліджено прикладні аспекти вдосконалення управління промисловими підприємствами на засадах стратегій інноваційного розвитку, сформовано елементи ефективного управління інноваційним розвитком підприємства. Оцінку інноваційної активності підприємства пропонується здійснювати на основі розрахунку коефіцієнтів і їх порівняння зі встановленими базисними значеннями. Залежно від поточного стану підприємства і досягнутих результатів в інноваційній сфері, а також їх порівняння з еталонними показниками здійснюється вибір стратегії лідера, тобто впровадження принципово нових продуктів, послуг або реалізація стратегії послідовника, яка полягає в освоєнні покращуючих технологій. Проведений аналіз концепцій управління розробкою стратегії інноваційного розвитку підприємства свідчить, що кожна з моделей пройшла емпіричну перевірку і має прикладне значення. Інструментом загального подання будь-якої стратегії служить стратегічна карта, яка включає набір причинно-наслідкових зв’язків, логічну архітектуру взаємин підприємства з власниками, клієнтами, процесами і компетенціями.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2233
Розташовується у зібраннях:Європейський вектор економічного розвитку

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
10.pdf475.97 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.