Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2265
Назва: Розвиток світового ринку ділових інтелектуальних послуг під впливом економіки 4.0.
Автори: Македон, В.В.
Валіков, В.П.
Рябик, Г.Є.
Ключові слова: економіка 4.0, ділові інтелектуальні послуги, світова сфера послуг, експорт послуг, інноваційна політика, розвиток інновацій.
Дата публікації: 2019
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 1;(12)
Короткий огляд (реферат): У статті визначено особливості і провідні тренди розвитку світового ринку ділових інтелектуальних послуг в умовах розгортання економіки 4.0. Велике значення мають глибокі науково-технічні, структурні та інші зміни в самій сфері послуг, такі, що підвищують її внесок у розвиток світової економіки, створюють необхідні передумови для розвитку науковотехнічного прогресу. Згідно з експертними оцінками майже 70% вартості всього результату світового виробництва припадає на всі види послуг, при цьому сектором, що зростає найбільш динамічно, є міжнародна торгівля послугами. Досліджено особливості формування ринків інтелектуальних послуг як ключового чинника світового економічного зростання та активності компаній щодо генерування, виробництва і просування інтелектуальних послуг. Переважання у сфері послуг інновацій, що не пов’язані з технологіями, пояснюється тим, що для сектора послуг вони носять швидше інструментальний характер. Питома вага сектора послуг у загальних витратах бізнесу на інноваційну діяльність майже по всіх країнах ЄС складає 30%, але витрати сервісних фірм на інновації зазвичай менші, ніж промислових, навіть з поправкою на розмір компаній (сервісні підприємства в середньому менші, ніж промислові).
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2265
Розташовується у зібраннях:Нобелівський вісник

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
9.pdf774.94 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.