Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2485
Назва: Владні повноваження та їх вплив на рентоорієнтовану стратегію поведінки надрокористувачів
Автори: Іванова, М.І.
Рябик, Г.Є.
Усатенко, О.В.
Ключові слова: владні повноваження, рентоорієнтована стратегія поведінки надрокористувачів, бонуси, ренталс, роялті, податки, рентоотримання, рентопривласнення.
Дата публікації: 2018
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 2;(25)
Короткий огляд (реферат): Досліджено питання взаємообумовленості владних повноважень та їх впливу на формування рентоорієнтованої стратегії поведінки надрокористувачів, які набувають значущості в умовах євроінтеграційних зрушень економіки України та формування прозорого механізму взаємодії суб’єктів рентних відносин у галузі надрокористування. Використано загальнонаукові та спеціальні методи системно-структурного аналізу для надання характеристики дуальній системі «право – обов’язок» на підставі урахування системи цілей діяльності надрокористувачів та держави, створення передумов для гармонізації економічних інтересів суб’єктів з приводу отримання ренти. Мета роботи полягає у дослідженні специфіки та аналізі існуючих механізмів, моделей та форм впливу владних повноважень на формування рентоорієнтованої стратегії поведінки надрокористувачів. Теоретичне дослідження виявило, що наявні моделі вилучення природної ренти доволі різноманітні, але спираються на розподіл та перерозподіл прав власності на надра з одночасним рентоотриманням, ренторозподілом та рентоперерозподілом. З’ясовано, що в сучасній економічній літературі поняття «рента» широко використовується та трактується як надлишковий доход.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2485
Розташовується у зібраннях:Європейський вектор економічного розвитку

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
5.pdf858.82 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.