Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2617
Назва: Стан та стратегічні перспективи розвитку вітчизняних металургійних підприємств.
Автори: Павлова, В.А.
Вакулич, М.М.
Ключові слова: аналіз, стратегія, розвиток, металургійна продукція, підприємство
Дата публікації: 2018
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 1;(48)
Короткий огляд (реферат): Розглянуто динаміку основних показників діяльності вітчизняного металургійного підприємства, проаналізовано показник EBITDA у діяльності ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат» та фактори, що впливають на його формування. Виділено витрати на реалізацію інвестиційних проектів підприємства. Визначено стратегічні перспективи розвитку металургійного підприємства.
Опис: Металургійне виробництво є важливим видом економічної діяльності в Україні. Дослідження показують, що металургійна промисловість створює близько 35% валового внутрішнього продукту України та забезпечує 45% валютних надходжень у національну економіку [1]. Крім того, металургійні підприємства забезпечують сировиною машинобудування, будівництво, транспорт. Але на сьогодні спостерігається спад металургійної промисловості України через негативний вплив політичних, економічних, інвестиційних, виробничих, екологічних факторів. Тож, зважаючи на роль цього сектора економіки у її структурі, важливим бачиться розробка стратегічних перспектив розвитку на підґрунті аналізу сучасного стану та визначених тенденцій.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2617
Розташовується у зібраннях:Академічний огляд

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6.pdf830.81 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.