Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2789
Назва: Приватизація і стан фондового ринку України.
Автори: Татарінов, В.С.
Резяпов, К.І.
Ключові слова: фондовий ринок, приватизація, венчурний бізнес, малі підприємства.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 2;(23)
Короткий огляд (реферат): У статті розглянуто питання взаємозалежності приватизації та фондового ринку в Україні. Визначено проблеми функціонування фондового ринку. Обґрунтовано рекомендації щодо розвитку ринку цінних паперів.
Опис: Важливе місце серед заходів з оздоровлення економіки країни, підтримки економічного зростання, стабілізації фінансової системи займає створення реально діючого ринку цінних паперів. У зв’язку з цим інтерес до проблем фондового ринку постійно зростає. Цей ринок і його інститути відіграють важливу роль у функціонуванні ринкової економіки. Через купівлю і продаж акцій, облігацій та інших цінних паперів відбувається перелив капіталів між підприємствами, галузями і секторами економіки. При цьому ринок цінних паперів України сьогодні перебуває практично у зародковому стані, що відображається на характері існуючих економічних відносин. Сьогоднішній стан економіки України в цілому та її експортної складової зокрема висувають вимогу негайного вживання заходів з пожвавлення і розвитку фондового ринку. Тому дуже важливо визначити шляхи, що сприяють цьому процесу.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2789
Розташовується у зібраннях:Європейський вектор економічного розвитку

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
10.pdf411.78 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.