Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2848
Назва: Феномен психологічної готовності дітей до навчання у школі в психолого-педагогічній літературі.
Автори: Олійник, І.В.
Ноженко, Ю.М.
Ключові слова: шкільне навчання, психологічна готовність, психічні процеси, формування мотивів, діагностика розвитку.
Дата публікації: 2017
Видавництво: Університет імені Альфреда Нобеля
Серія/номер: 2;(14)
Короткий огляд (реферат): У статті висвітлено основні погляди науковців щодо визначення поняття «готовність до школи»; визначено основні передумови психологічної готовності до шкільного навчання. Розглянуто компоненти психологічної готовності дітей до школи та основні аспекти сформованості необхідних передумов навчальної діяльності.
Опис: XXI ст. висуває високі вимоги життя до організації виховання і навчання, змушуючи шукати нові, більш ефективні психолого-педагогічні підходи, спрямовані на приведення методів навчання у відповідність до вимог життя. Формування психологічної готовності дитини до навчання в школі є одним з важливих завдань дошкільного виховання. З вирішенням цієї проблеми пов’язане визначення цілей і принципів організації навчання і виховання в дошкільних установах. Основним завданням психологічного супроводу діяльності в дошкільному закладі, є створення сприятливих психолого-педагогічних умов для повноцінного розвитку і становлення соціально успішної особистості дитини.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/2848
Розташовується у зібраннях:Вісник Університету імені Альфреда Нобеля. ​Серія «Педагогіка і Психологія»

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
16.pdf327.11 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.