Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/315
Назва: Доходний цикл та варіанти трансформації заощаджень в інвестиції
Автори: Задоя, Олександр Анатолійович
Ключові слова: доходний цикл
первинні доходи
наявний доход
споживання
заощадження
інвестиції
Дата публікації: 2016
Видавництво: Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля
Бібліографічний опис: Задоя О.А. Доходний цикл та варіанти трансформації заощаджень в інвестиції / О.А. Задоя // Економічний Нобелівський вісник. – 2016. – №1 (9). – С. 114-124.
Короткий огляд (реферат): Введено поняття доходного циклу, в якому виділено чотири фази: отримання доходу, пе- рерозподілу доходу, поділу доходу та використання доходу. Відповідно до цих фаз відбувається формування первинних доходів, їх перерозподіл та формування наявних доходів, які на наступ- ній фазі поділяються на фонди споживання та заощадження. На останній фазі, власне, і відбу- вається трансформація заощаджень в інвестиції. Запропоновано принципову схему трансфор- мації заощаджень в інвестиції. Обґрунтовано поділ форм використання заощаджень на фінан- сові інвестиції, нефінансові інвестиції та резерви.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/315
ISSN: 2312-7600
Розташовується у зібраннях:Кафедра глобальної економікиУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.