Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/3255
Назва: BLOCKCHAIN INNOVATIVE TECHNOLOGY AS A COMMUNICATION BASIS FOR THE DIGITAL ECONOMY FORMATION
Автори: SHVACHYCH, GENNADY
KHOLOD, OLENA
BUSYGIN, VOLODYMYR
Ключові слова: блокчейн, інноваційні технології, цифрова економіка, інформаційні технології, електронні транзакції, криптовалюта, розподілені дані.
Дата публікації: 2020
Видавництво: Університет ім. Альфреда Нобеля
Серія/номер: 2;53
Короткий огляд (реферат): У статті наведено аналіз використання технологій розподіленого реєстру (блокчейн) в різних сферах економіки, фінансів, а також соціально-економічного життя суспільства. Показано, що технологія блокчейн останнім часом викликає безперечний інтерес. Наголошується на тому, що технологія блокчейн є однією з найбільш обговорюваних тем у галузі розвитку цифрової економіки, а увага до цієї технології найближчим часом буде лише зростати. Показано, що на цей час не існує стандартів і правових відносин використання такої технології. З цієї причини деякі серйозні учасники ринку об’єдналися в консорціуми для створення стандартів щодо практичного впровадження і використання цієї технології. У статті аналізуються питання, які стосуються передумов появи технології блокчейн, наводиться її визначення як багатофункціональної інформаційної системи, призначеної для обліку різних активів. Здійснено аналіз значних переваг цієї технології. При цьому розглянуто її недоліки, які на сьогодні ще не усунуто і які потребують окремого дослідження. У статті розкрито перспективи застосування технології блокчейн у різних сферах економіки, фінансів, а також аналізується використання цієї технології в інших сферах життєдіяльності, не пов’язаних з економікою. На основі проведеного дослідження визначено перспективні напрями розвитку технології в Україні та за кордоном. Однак у кожному окремому випадку необхідно встановлювати доцільність, оцінювати ризики, стежити за безпекою, готувати кадри. Обґрунтовано можливість підвищення ефективності функціонування підприємств шляхом використання блокчейну разом з іншими ресурсами підприємства.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/3255
Розташовується у зібраннях:Академічний огляд

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
6.pdf554.06 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.