Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/474
Назва: Фінанси: навчальний посібник
Автори: Вареник, Вікторія Миколаївна
Кузнецова, Світлана Анатоліївна
Вакулич, Марія Михайлівна
Ключові слова: Фінанси, бюджет, міжнародні фінанси, домогосподарство, податки
Дата публікації: 2014
Видавництво: Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля
Короткий огляд (реферат): Навчальний посібник «Фінанси» дозволяє сформувати загальне розуміння функціонування фінансової системи, розкриває особливості державних фінансів (макрорівень), приватних фінансів (макрорівень) та міжнародних фінансів. Навчальний посібник побудований за східчастим принципом та передбачає можливість вивчення курсу «Фінанси» студентами, які навчаються за ОКР «Бакалавр» галузі знань 0305 «Економіка та підприємництво» і 0306 «Менеджмент» та поглибленого вивчення цього курсу для студентів спеціальності «Фінанси і кредит» (з цією метою відповідні теми та практичні заняття виокремлено знаком «*» ). Навчальний посібник включає 19 тем, які розкрито в 36 розділах. У кожному розділі наводяться теоретична частина, питання для обговорення, тести, практичні завдання з порядком їх розв’язання, контрольні питання та завдання для самостійного виконання. Для виконання індивідуальної самостійної роботи в навчальному посібнику запропоновано 6 індвиідуальних завдань, виконання яких спрямовано на набуття персональних практичних компетенцій у сфері фінансів.
Опис: Фінанси: навчальний посібник / С.А. Кузнецова, В.М. Вареник, М.М. Вакулич; за заг. ред.. С.А. Кузнецової. – Дніпропетровськ: Дніпропетровський університет імені Альфреда Нобеля, 2014. – 384 с.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://ir.duan.edu.ua/handle/123456789/474
ISSN: 978-966-434-315-9
Розташовується у зібраннях:Кафедра міжнародних фінансів, обліку та оподаткування

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Фінанси_2014.pdf351.04 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.